Řidič způsobil nehodu a ujel, nejeli jste náhodou kolem?

Řidič způsobil nehodu a ujel, nejeli jste náhodou kolem? image not found

Dopravní nehoda se stala v pátek 7. února odpoledne na křižovatce u Velkého Týnce. Hledaný řidič nerespektoval stopku a vjel do cesty Felicii jedoucí od Olomouce. Řidička Felicie se snažila zabránit srážce a strhla řízení doprava a při tomto manévru havarovala. Policie nyní hledá svědky nehody.

 

V pátek 7. února v 16:30 jel prozatím neznámý řidič osobního auta pravděpodobně světle modré barvy, s registrační značkou začínající písmeny 4M1 směrem od Velkého Týnce.

Na křižovatce u benzinky vedoucí směrem na Olomouc, Přerov a Grygov nerespektoval stopku, vjel do křižovatky a pokračoval dále na Přerov. Od Olomouce jela po hlavní silnici řidička Felicie, aby zabránila strážce, strhla řízení směrem doprava. Přitom vyjela mimo silnici a havarovala. Při nehodě nedošlo ke zranění, hmotná škoda na havarovaném autě byla vyčíslena na 2000 Kč.

Policie nyní hledá svědky, kteří projížděli daným úsekem. Pokud jste něco viděli, kontaktujte prosím dopravní inspektorát Olomouc nebo zavolejte na bezplatnou linku 158.

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář