Už jste nominovali svého Sportovce roku?

Už jste nominovali svého Sportovce roku? image not found

Sportovní oddíly a kluby mohou do 25. února zasílat nominace na nejlepší sportovce města za uplynulý rok.

A co musí splňovat nominovaní sportovci? Musí být členy sportovního oddílu nebo klubu, který působí na území města Hranic a reprezentují tento oddíl nebo klub ve sportovních soutěžích.

Oceňují se sportovci v olympijských i neolympijských sportech, jednotlivci, družstva i hendikepovaní sportovci. Jednotlivci a družstva se ještě člení podle věku na kategorie do 15 let, od 16 do 19 let, 20 let a starší a nově i kategorie Masters – pokud se sportovci pravidelně zúčastňují závodů v kategorii „veteránů“ či „masters“.  V neolympijských sportech jsou oceňováni jednotlivci i družstva bez věkového členění.

Oddíly mohou podávat v každé kategorii vždy nejvýše dvě nominace.

Nominaci lze také podat do kategorie „odchovanci“ - sportovci, kteří byli členy hranických oddílů a nyní dosahují vynikajících výsledků v mimohranických sportovních oddílech (na úrovni mistrovství republiky či reprezentace ČR). Na ocenění lze navrhnout i sportovní seniory, trenéry a funkcionáře, kteří se svou dlouholetou prací (20 a více let) výrazně zasloužili o rozvoj tělovýchovy v Hranicích. Tento návrh se podává volnou formou (včetně souhlasu nominovaného sportovce se zpracováním osobních údajů).

Součástí nominací je dodání minimálně pěti fotografií nominovaného sportovce, či oddílu s popisem, případně videozáznam. Na nominace, které nebudou podané na formuláři nebo budou doručené po termínu uzávěrky, nebude brán zřetel.

Tradiční vyhlášení nejlepších sportovců roku 2019 proběhne v úterý 7. dubna 2020 od 17 hodin ve dvoraně hranického zámku.

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář