Připojení k internetu? Rychlé, stabilní, a hlavně bez závazku!

Připojení k internetu? Rychlé, stabilní, a hlavně bez závazku! image not found

Taky vás již nebaví padající nebo pomalý internet? Takové starosti klidně hoďte za hlavu.

Regionální poskytovatel internetu MITRANET.CZ se stal součástí rodiny Nordic Telecom a díky tomu do našeho kraje společně přináší vysokorychlostní internet, který je stabilní, bez závazku nebo datových limitů. Lidem tak nabízí volnost.

5G, optika i Wi-Fi
Nordic Telecom pokrývá postupně další lokality svým Nordic 5G-ready internetem. Připojení je šířeno v licencovaném pásmu na frekvenci 3,7GHz, které není rušeno dalšími sítěmi Wi-Fi nebo jiným zařízením. Vyhrazené pásmo tak zaručuje rychlé a stabilní připojení k internetu, a to i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Licencované pásmo si jednoduše můžete představit jako čtyřproudou dálnici, kterou využívají jen zákazníci Nordic Telecom.
Vybrat si můžete ze dvou variant: Nordic 5G o rychlosti 40 Mb/s, který je určený k běžnému užívání a stahování dat, nebo zákazníky nejoblíbenější tarif Nordic 5G Plus o rychlosti 100 Mb/s. To splňuje požadavky na internet pro velmi náročné domácnosti.
Tam, kde ještě není 5G-ready připojení dostupné, poskytuje MITRANET.CZ své služby na kvalitní Wi-Fi síti (až 30 Mb/s) a v bytových domech samozřejmě na optickém kabelu (až 1000 Mb/s).

Vánoční nadílka
Noví zákazníci nyní mohou získat internet s 50% slevou na půl roku bez jakéhokoliv závazku a instalaci za 495 Kč. Pro získání této vánoční nabídky si stačí vybrat tarif a napsat na mitranet@mitranet.cz nebo zavolat na 777 682 510. Nabídka platí pouze do 5. 1. 2020.

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář