V Hranicích bude autogramiáda Lukáše Krpálka?

V Hranicích bude autogramiáda Lukáše Krpálka? image not found

Od 13. do 18. srpna bude v Hranicích již po několikáté probíhat ve spolupráci s Českým svazem juda tréninkový kemp prezentantů České republiky. Ani tento rok by neměli chybět naši Olympionici v čele s Lukášem Krpálkem, olympijským vítězem z Ria.

V neděli 13. srpna Hranice přivítají judisty z různých koutů republiky, kteří zde podniknou společné soustředění mládežnických výběrů, a také závěrečné soustředění reprezentace ČR před Mistrovství světa mužů v Budapešti. Hranicím se tak naskytne skvělá příležitost vidět olympijského vítěze, jak se připravuje na blížící se mistrovství světa v Budapešti. Tréninky budou probíhat až do pátku ve sportovním centru Naparia.

Zároveň se připravuje autogramiáda zlatého judisty, která se má uskutečnit ve dvoraně zámku ve středu 16. srpna od 15.30. Spolu s ním se akce zúčastní reprezentant a mistr Evropy do 23 let David Klammert (z Kroměříže) a šéftrenér reprezentace Petr Lacina. Samotný Lukáš Krpálek však tuto blížící se akci komentuje na Facebooku těmito slovy: "Je zajímavé, že o ničem nevím." Nechme se tedy překvapit.

Foto: FB Lukáš Krpálek

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář