ANNA K zpívá pro Charitu

ANNA K zpívá pro Charitu image not found

U příležitosti výročí 20 let poskytování profesionálních sociálních a zdravotních služeb pořádá Charita Hranice benefiční koncert.

Jako hlavní interpret vystoupí 22. srpna 2019 v Hranicích na Staré střelnici stálice české hudební scény Anna K. se svojí kapelou! Předskokanem bude
známá hranická ska skupina Gentleman´s Club.


Celá akce začíná již v 17 hodin a po celou dobu jsou připraveny aktivity pro děti i dospělé (např. tvořivé dílničky Denního centra Archa a Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Fénix) a formou výstavy s názvem "Charita Hranice - 20 let s vámi" bude prezentována historie naší organizace (fotografie a texty dokumentující celou historii působení naší organizace). Návštěvníci budou mít možnost si vyrobit nebo koupit upomínkový předmět nebo si nechat zdarma změřit krevní tlak a glykémii.

Součástí benefiční akce je také prezentace Dobrovolného sdružení stomiků České Ilco a prezentace firmy GardenTechnik ŠOBORA s.r.o. - oficiálního distributora elektrických vozíků pro seniory a lidi se zdravotním omezením.


Peníze získané díky této benefiční akci budou použity na podporu přímé péče klientům a pacientům sociálních a zdravotních služeb Charity Hranice.

Vstupenky je možné zakoupit v Turistickém infocentru v hranickém zámku, v Divadle Stará střelnice nebo online na ticketstream.cz.

PROGRAM:
17:00     začátek benefiční akce
18:00     oficiální zahájení benefiční akce, vystoupení předkapely Gentleman´s Club
20:30     koncert hudební skupiny Anna K.

(zdroj: Charita Hranice)

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář