Co podniknout o víkendu? Kam vyrazit?

Co podniknout o víkendu? Kam vyrazit? image not found

Nevíte kam o víkendu? Přinášíme Vám několik tipů, jak strávit příjemnou sobotu a neděli.
 

Všichni společně v pohybu – ukaž, co umíš - to je 4. ročník sportovního odpoledne a koná se v sobotu 6. října od 14 hodin v areálu sokolovny. Ve 14 hodin bude akce slavnostně zahájena položením kytice u pamětní desky, poté se mohou děti i dospělí těšit na sportovně-zábavné úkoly na jednotlivých stanovištích.

 

Auto-moto-veterán burza – to je tradiční burza týkající se motorismu se koná v sobotu 6. října od 6 do 13 hodin na letišti. Přivézt (nebo si prohlédnout) můžete auto-moto díly, součástky, příslušenství, knihy, sběratelské předměty, ...

 

Výpravná divadelní pohádka s malovanými kulisami Čert a Káča potěší řadou písniček, zasmějete se veselým scénám, například s čertovským vrátným u pekelné brány, pobaví vás i další čertův převlek, budete fandit rázné, ale upřímné Káče a překvapí vás, jak to dopadne se závistivou a domýšlivou kněžnou. Kde? V koncertním sále v Hranicích v sobotu od 16.00 a je vhodná proděti od 4 let.Vstupné na místě 100 Kč.

 

Drakiáda na letišti v Drahotuších s opékáním buřtíků (ten dostanete zdarma), možnost prohlídky letadel a modelů v sobotu od dvou hodin odpoledne.

 

A v neděli 6. ročník HRANICE BĚHAJÍ (dle organizátorů poslední). Přihlašte se nejpozději do sobotní půlnoci, abyste se mohli zúčastnit posledního ročníku těchto závodů. Organizátoři se na vás budou těšit v neděli od 8:30 u hranické sokolovny a pak od 12:00 v hranickém parku.

 

Koná se i tradiční Podzimní burza v Sokolovně, kam můžete v sobotu donést vše, co už nepotřebujete po dětech (oblečení, hračky, sportovní potřeby, kojenecké potřeby apod. a naopak v neděli přijít nakoupit to co nemáte..

 

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář