První beseda o cestě Tomíka - TUKTUKEM Z BANGKOKU DOMŮ

První beseda o cestě Tomíka - TUKTUKEM Z BANGKOKU DOMŮ image not found

3. října tohoto roku se uskuteční první beseda o cestě TUKTUKEM Z BANGKOKU DOMŮ.

Beseda bude v krásném prostředí divadla Stará Střelnice Hranice v 19:00. Tomík Vám poví o cestě, která už víc bláznivá být nemohla. Jen si vzpomeňte na jeho zážitky v Indii, nabídky k sňatku, slona za zadkem, loď .... ale poví i další, dosud neznámé zážitky a zvraty.

Dokonce má Tomík dovoleno dojet se Žihadlem až k pódiu, a tak to bude mít tu pravou a jedinečnou atmosféru! Jo a když budete hodní, tak vás prý po přednášce sveze.

Vstupenky již nyní k zakoupení ZDE.


O Tomíkovi a cestě ve zkratce...

Tomáš Vejmola alias Tomík na cestách je Hranický rodák, který se vydal na další neskutečnou cestu. Tentokrát s tuktukem z Bangkoku domů. Tuktuk je thajská tříkolka, kterou si Tomík koupit v Thajsku a bez jakýchkoli zkušenosti se vydal s tímto 35 let starým vozem přes půl světa.

Projel tak Thajsko, Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko, Bulharsko... až jej přesně do roka a do dne dotlačil do České republiky. O tom, že to jde, když se chce a mnoho barvitých historek plných neskutečných situacích, nabídek k sňatku, útěků před slonem, příšerných indů i nádherného Íránu vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou mile rád poví za doprovodu fotografií a videí promítaných na plátně.

V ceně vstupenky je zahrnutá čtyřnohá židle, zábavná projekce a možnost sáhnout si pro štěstí na tuktuk, který bude zaparkovaný před divadlem. Za drobný příspěvek si můžete sáhnout i na přednášejícího.

Kdy: 3. října od 19:00 Kde: Divadlo Stará střelnice / Hranice Délka vyprávění: 90 minut Cena: 120,-Kč

 
(text FCB Tomík na cestách)

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář