Arrhythmia, Drum Kids a Jana Šelle podpoří koncertem handicapované z Přerova

Arrhythmia, Drum Kids a Jana Šelle podpoří koncertem handicapované z Přerova image not found

Strhující show skupiny Arrhythmia a hostů se chystá na pátek 9. března v přerovském klubu Teplo na Horním náměstí. Výtěžek poputuje do denního stacionáře JSME TADY, který v Přerově pečuje o lidi s handicapem. Koncert začíná v 19 hodin a představí se na něm také skupina Drum Kids a zpěvačka a patronka Centra Jana Šelle.

Skupina čtyř violoncellistů a bubeníka Arrhythmia, jež pronikla do showbyznysu po úspěšném působení v talentové soutěži, pořádá koncert pro Aktivační centrum JSME TADY v Přerově již potřetí. A pro připomenutí, sopranistka Jana Šelle je zase autorkou projektu Zpívající nádraží, jímž rovněž Centru v minulosti pomohla.

„Chceme podpořit mladé lidi s postižením přímo v našem regionu. Centrum JSME TADY jsme si vybrali proto, že pomáhá těm, kteří jsou sami téměř bezmocní a potřebují pomoc ostatních na každém kroku,“ uvádí jeden z členů kapely Lukáš Man.

Klienty organizace JSME TADY jsou mladí lidé, aktuálně od 16 do 40 let, převážně po dětské mozkové obrně, většinou nevidomí a na invalidním vozíku. „V Centru mají veškerou potřebnou péči, mohou zde prožívat šťastné dny ve společnosti svých vrstevníků,“ vysvětluje ředitel organizace Pavel Soukup. „Každý den je pro ně připraven příjemný zábavný i vzdělávací program, pohybové aktivity, je zajištěno stravování, hygiena i relaxace. Vše klientům na míru a po dohodě s rodiči,“ dodal.

Výtěžek z benefičního koncertu použije Centrum na rozvoj zmíněné sociální služby a zlepšení pomoci mladým lidem s postižením. Umělci slibují koncert nabitý rockovými, metalovými i popovými hity z celého světa.

(Tisková zpráva)

 

Úvodní foto: arrhythmia.cz

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář