Dopravní nehoda u Lipníku skončila smrtí

Dopravní nehoda u Lipníku skončila smrtí image not found

Na dálnici D1 u Lipníku nad Bečvou se v úterý odpoledne stala vážná dopravní nehoda. Bohužel smrtelná.

V úterý 26. září 2017 došlo na dálnici D1 u Lipníku nad Bečvou ve směru na Olomouc k vážné dopravní nehodě čtyř vozidel, přesněji osobního auta, dvou kamionů a dodávky.

Na místě zasahovali kromě zdravotníků také jednotky dobrovolných i profesionálních hasičů z Hranic, Lipníku i Bělotína, kteří se ihned po příjezdu na místo nehody snažili vyprostit zraněnou osobu z jednoho z havarovaných vozidel. "I přes včasný zásah bohužel nebylo oběti pomoci, na místě podlehla svým zraněním. Další dvě zraněné osoby z havarovaných vozidel byly převezeny zdravotnickou záchrannou službou na ošetření do nemocnice," uvedla mluvčí HZS Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková a dodala, že na místo dojel také psycholog, který zraněným osobám poskytl psychologickou pomoc.

Kromě zajištění havarovaných vozidel proti požáru hasiči spolupracovali s Policií ČR, která nyní vyšetřuje příčiny nehody.

Nehoda se stala v místě, kde je dálnice tvořena třemi pruhy. Díky tomu byl alespoň jeden jízdní pruh s omezením průjezdný. Po 19. hodině byla dálnice zcela zprovozněna.

 

Foto: HZS Olomouckého kraje

Komentáře (0)

    K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře! Budte první!

Přidat komentář